Boya Kaporta Testi

Araç almak titizlik ister. Özellikle ikinci el araç alırken, araçların geçmişte yaptığı kazalar ve bazı önemli ayrıntıları mutlaka incelenmelidir.

İkinci el araç alırken, kaporta bölümü öncelikli olarak dikkat edilen ayrıntılardan biridir. İlerleyen yıllarda daha büyük maddi kayıplar ve sorunlar yaşamamak için kontrollerin en başından yapılması gerekir. Gerekli olan kontrollerin yapılmaması, sonradan sorunların ortaya çıkmasına neden olabilir. Oto Experim olarak tarafsız ekibimizle hizmet veriyor ve raporlamalarımızı kişilerin anlayabileceği şekilde hazırlıyoruz. Yapılan analizler düzenli olarak sunuluyor. Kaporta analizleri de bunlardan biridir. Başta çok önemli gibi görünmeyen küçük sorunların, ileride problem yaşatabileceği ihtimalini düşünmelisiniz. Bir araç alırken, ilerleyen dönemlerde satış esnasında yaşanabilecek sorunların da düşünülmesi gerekir. Araç satarken sorun yaşamamak ve zarar etmemek için mutlaka dikkat edilmelidir.

Uzmanlarımız, daha sonra mağduriyet yaşamamanız için, aracın kaporta bölümünde yaşanan sorunlar, kaporta sorunları geçmişi, boyama değişiklikleri, orijinalliğin düzeyi gibi ayrıntıları inceler. Tespit ve kontroller sonrasında aracı alacak kişiler için önemli sonuçlar ortaya koyulur. Böylece alıcılar, araçların geçmişleri hakkında bilgi sahibi olur ve alım konusunda kararlarını verir.

ANLAŞMALI KURUMLAR

0 552 697 35 06

info@esenyurtotoeksper.com

Merkez Mahallesi Yıldırım Beyazıt Cad. No 270/A Bahçelievler İstanbul