Hakkımızda

Biz Kimiz?

Tecrübeli, dinamik ve çalışma ahlakı olan genç bir ekibiz, teknolojiyi yakından takip ederek sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışıyoruz.

Firmamız 10 yıldır sadece Oto ekspertiz işi yapmaktadır. Bağımsız bir şekilde araçlarınızın ekspertizini ve ön muayene işlemlerini yapıp raporlarız. Konusunda eğitimli ve Uzman Son teknoloji test cihazları ile tüm marka araçlarınızı kusursuz ve %100 doğrulukta ekspertiz işlemini yapar tüm detayları ile raporlayıp siz değerli müşterilerimize sözlü ve yazılı olarak sunarız. Bizler 2.el araç alırken hata yapmayı, zaman kaybını ve değerinden fazla ücret ödemenizi önleriz. Bağımsız ve güvenilir ekspertiz hizmeti sunan firmamız   full oto ekspertiz hizmeti vermektedir.

Testlerimiz: Motor Performans Testi, Boya Kaporta Testi, Dyno Testi, OBD Beyin Testi, Arıza Testi, Süspansiyon Testi, Alt Kontrol Testi, Fren Testi, Lastik Derinlik Testi ve Yanal Kayma Testi’dir.

Bilgisayarlı ekspertiz.

Bilgisayarlı Tamamen güvenilir ve bağımsız ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Ekspertiz alanında uzman ve sürekli eğitim gören personellerimiz ile Tüm araç modellerini kusursuz ve bilgisayarlı test cihazlarımız ile doğru raporlama yapıp sizlere yazılı ve sözlü olarak bildiririz.

TECRÜBE

Oto EKspertiz sektöründe 10 yıllık tecrübemiz ile farklıyız.

DİNAMİZİM

Genç ve çalışkan ekibimiz ve son teknoloji cihazlarımız sayesinde aracınızın var ise problemlerini raporluyoruz.

DÜRÜSTLÜK

Esenyurt Oto Ekspertiz bağımsız, tarafsız, ve yetkili bir kuruluştur raporlarımız TSE belgeli rapor hazırlıyoruz.

ANLAŞMALI KURUMLAR

0 552 697 35 06

info@esenyurtotoeksper.com

Merkez Mahallesi Yıldırım Beyazıt Cad. No 270/A Bahçelievler İstanbul